Alle producten maken de huid zacht en stralend. Momenteel is het weer erg wisselend. Dan ligt de temperatuur rond het 0-punt en dan weer is het een graad of 8 maar met veel regen. Mijn huid heeft veel te verduren: ik zit veel binnen met de verwarming aan. Als ik even naar buiten ga, komt mijn gezicht in aanraking met de kou en de schrale wind. Ondanks dat heb ik geen droge plekken, de Sacred Nature producten verzorgen mijn gezicht goed. De producten zijn, vanwege hun natuurlijke ingrediënten, ook perfect voor de super gevoelige huid.
Behalve bovenstaande producten is er ook nog:
– Exfoliant Mask: een masker voor een milde exfolierende en huidvernieuwende werking
– Hand & Body Soap: een zeep die je zowel voor je handen als voor je lichaam kunt gebruiken. Je kunt deze zeep in verschillende stukjes breken, zodat je overal een stukje neer kunt leggen. Of een klein stukje mee kunt nemen. (Tip: hij ruikt erg lekker, dus je kan hem ook in je kleding kast leggen).
– Body Butter: een rijke body creme voor een intensief gevoede en zijdezachte huid.
Er is ook een behandeling met de Sacred Nature producten. Tijdens deze behandeling kun je kiezen uit een Glow klei masker of een rubber masker. Dit is niet voor thuis gebruik, maar een extra ervaring voor in de salon met een deep cleansing massage. Onthoud deze voor na de lockdown of plan alvast een afspraak! Ook maak je dan kennis met de scrub, met daarin granaatappelpitjes. Je kunt voor deze behandeling kiezen uit 30 of 60 minuten.
Wil je dit graag thuis ervaren tijdens de lokdown?
Bestel de sacred nature gezichtsbehandeling voor Thuis :
https://beautysalonjustforyou.nl/product/sacred-nature-gezichtspakket-voor-thuis-met-gratis-cleansing-balm/
Ontdek meer over deze product lijn in de Webshop:
https://beautysalonjustforyou.nl/product-categorie/comfort-zone/sacred-nature-biologisch/
Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.